Series
Ratings
25
Under the DomeRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5