Titles you rated
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
GodlessRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- The SympathizerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0