Series
Ratings
25- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0