Series
Ratings
22
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 2.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0