Series
Ratings
13
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0- Village Survival, the EightRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 0.5