Series
Ratings
188- The Art of SarahRated ★ 3.5
- A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- The Judge from HellRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5