Movies
Ratings
182
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0
Eiga Sumikko Gurashi: Aoi Tsukiyo no Mahou no KoRated ★ 3.0
Saekano the Movie: FinaleRated ★ 4.5
The Magnificent KotobukiRated ★ 3.0
Angel LegendRated ★ 2.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 4.0- My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.5
Girls und Panzer das Finale: Part IVRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
BanG Dream! Poppin‘ Dream!Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
Lupin the Farewell to NostradamusRated ★ 3.0
Lupin the Third: Dead or AliveRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Legend of the Gold of BabylonRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Fuma ConspiracyRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 3.0