Series
Ratings
328- Vocal PlayRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Black ButlerRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Ex-ModelRated ★ 4.0
Pita-TenRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.5
Midori daysRated ★ 3.0
Prince's PrinceRated ★ 2.0
RugratsRated ★ 3.5
Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 3.0
Panda and HedgehogRated ★ 4.5
Detective Academy QRated ★ 3.5