Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0