Series
Ratings
86
Man to ManRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.5

Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0