Series
Ratings
558- Radioactive EmergencyRated ★ 4.0
Monsters Share House Season 2Rated ★ 3.0- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
- The Decagon House MurdersRated ★ 3.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0- Tsudui-sanRated ★ 3.0
- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Usotsuki TrickRated ★ 3.0
- Kansatsui Asagao 2025 Shinshun SpecialRated ★ 3.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Inheritance DetectiveRated ★ 3.0
- In Lilac Bloom, The Path to a VeterinarianRated ★ 3.0
- 119 Emergency CallRated ★ 3.0
- Sora wataru kyoshitsuRated ★ 3.5
- Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
- Mikami SenseiRated ★ 3.5
- Tokyo Salad BowlRated ★ 3.0
- My TreasureRated ★ 2.5
The House on the SlopeRated ★ 2.5