Series
Ratings
18- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Book of Boba FettRated ★ 2.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0