Series
Ratings
70
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: JackRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
The Story of SaiunkokuRated ★ 4.5
The Story of SaiunkokuRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Space Battleship Yamato IIRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5