Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0