Series
Ratings
667- Shin's ProjectRated ★ 2.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Love and FortuneRated ★ 3.5- Land of TanabataRated ★ 2.0
- My Undead Yokai GirlfriendRated ★ 1.5
- Fallout Season 1Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Avatar: The Last AirbenderRated ★ 2.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 2.0
- Doona!Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 3.5- The ProtectorRated ★ 1.5
- The ProtectorRated ★ 2.0
- The ProtectorRated ★ 2.5
- Fubar Season 1Rated ★ 2.5