Series
Ratings
106
KingdomRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
SK8 the InfinityRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0