Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0