Series
Ratings
170
Please Don't Date HimRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0- The Heavenly IdolRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
EvergreenRated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- You Raise Me UpRated ★ 3.0
- May I Help You?Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.5
Hoshikara Kita AnataRated ★ 2.0- Today's WebtoonRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0- Love in ContractRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 4.0
Map for the WeddingRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0