Series
Ratings
101
MindhunterRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 4.0- TrappedRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0