Titles you rated
まほろ駅前番外地Rated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 1.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 2.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 1.5
Black PeanRated ★ 2.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
The Public EnemyRated ★ 1.0
A Family Goes Job HuntingRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 2.5
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 2.5
聖☆おにいさんRated ★ 0.5
If Talking PaidRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5