Series
Ratings
335- Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
プライドRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 1.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 1.5- Pieces of HerRated ★ 3.5
Women Document DetectivesRated ★ 2.5
Women Document DetectivesRated ★ 2.5
Kyojo 2Rated ★ 3.0- BodkinRated ★ 3.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.5
- His & HersRated ★ 3.5
- Run AwayRated ★ 3.5
- Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 2.0
- Until I Can Play DebussyRated ★ 2.0
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
- Ningen HyohonRated ★ 2.5
- Archive 81Rated ★ 4.0
- Just a bit EspersRated ★ 4.0