Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
- Echo of the PastRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5- Hors saisonRated ★ 4.0
- That Summer in ParisRated ★ 3.5
- Leaving MomRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5- Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
- The Price of GoodbyeRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0