Series
Ratings
63
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 5.0- 少年包青天Rated ★ 3.0
- Justice BaoRated ★ 4.0
- Lotus LanternRated ★ 3.5
Prince of Lan LingRated ★ 4.5
Legend of Lu ZhenRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5
TrickRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0