Series
Ratings
152- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- WaywardRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Final DraftRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- S LineRated ★ 1.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0