Series
Ratings
14
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5- The Joy of PaintingRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0