Movies
Ratings
92
Blood and TiesRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0