Series
Ratings
104
Winter SonataRated ★ 1.0
Into the White NightRated ★ 5.0- MRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
- Begin Again Season 2Rated ★ 1.5
WestworldRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0