Series
Ratings
79
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0