Series
Ratings
26
She Was PrettyRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Pan AmRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0