Movies
Ratings
484
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 2.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0- 블루 아카이브: 디 오케스트라 인 시네마Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0