Movies
Ratings
220
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- Fourth PlaceRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0