Titles you rated
魔王Rated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 1.5
Operation LoveRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
LIFERated ★ 1.0- Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0