Titles you rated
- Crime SceneRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
JackpotRated ★ 2.5
He is BeautifulRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 2.5
DamoRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0