Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
Miss caretaker of Sunohara-souRated ★ 4.0
M&MRated ★ 2.5- London HeartsRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- Ikinari! Ougon DensetsuRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0