Series
Ratings
56- The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- 동미새: 동호회에 미친 새내기Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.0