Series
Ratings
248- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
- The ResidenceRated ★ 2.5
- Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5- All Hail King JulienRated ★ 3.0
- Impractical JokersRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0