Series
Ratings
121
HeroesRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5- Cheo Yong Season 2Rated ★ 2.0
Cheo YongRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0