Series
Ratings
80
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Soul EaterRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Powerpuff Girls ZRated ★ 4.0
Powerpuff GirlRated ★ 4.5- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5