Series
Ratings
640- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- On the Way to the GynecologistRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Just an ExcuseRated ★ 4.0
- Brave Detectives 3Rated ★ 5.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- Produce 101Rated ★ 4.0
- Brave DetectivesRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
- The King of PigsRated ★ 4.0

Once AgainRated ★ 4.0