Series
Ratings
96
GrimmRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Street Woman FighterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.5- Inspector KooRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 4.5