Series
Ratings
49
Drinking SoloRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0- Big ManRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5