Series
Ratings
24
My MisterRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0