Titles you rated
AngstRated ★ 4.0
OceansRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 5.0
Break Through!Rated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 2.5
OldRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Thermae RomaeRated ★ 2.5
Thermae Romae IIRated ★ 2.0