Series
Ratings
46
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.0