Series
Ratings
165- UV SyndromeRated ★ 4.0
- Mr. McMahonRated ★ 3.5
- WWE: Unreal Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
- How to Become a TyrantRated ★ 3.5
- McGregor ForeverRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Dark TouristRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.0- Derren Brown: ApocalypseRated ★ 3.5
- Black MirrorRated ★ 2.0
Rhythm + Flow Season 1Rated ★ 3.5- Roller CoasterRated ★ 4.0
- Tears in the AmazonRated ★ 3.5