Movies
Ratings
33
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 0.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 1.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 1.5