Series
Ratings
51- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
New NonstopRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0