Movies
Ratings
963
HamnetRated ★ 3.0- DetourRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0- Once We Were UsRated ★ 5.0
- The First RideRated ★ 3.0
- NonnasRated ★ 4.0
- By the StreamRated ★ 3.0
- The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- Like FatherRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5