Movies
Ratings
50
The ClassicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.5