Series
Ratings
52
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0